Przeszukaj stronę

Naprawa i wulkanizacja

WE ARE SORRY

There are no products matching the selection.

 

Custom CMS block displayed in empty categories.
You can place any content here.


Potrzebujesz naprawy opon przemysłowych? Pragnąc pomóc naszym klientom obniżać koszty opon, zajmujemy się naprawą i wulkanizacją uszkodzonych egzemplarzy w naszym autoklawie, aby zakup nowego kompletu nie był konieczny.

 

Wykorzystując technikę wulkanizacji, reperujemy pęknięcia i poważne uszkodzenia opon gumowych. Rozpoczynamy od całkowitego starcia pęknięcia lub przecięcia, po czym nanosimy nową gumę i opasania stalowe. W naszym autoklawie - naczyniu ciśnieniowym podgrzewającym powietrze do 120 stopni Celsjusza - nowa guma stapia się/wulkanizuje z obecną warstwą gumy. Technika ta pozwala uzyskać całkowicie sprawną oponę o jakości równej nowemu produktowi.

 

Korzystając z naszych napraw i usługi wulkanizacji, można zaoszczędzić na oponach używanych, a tym samym obniżyć koszty pojazdu. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wszelkie narzędzia, by zapewnić najlepszą renowację opon przemysłowych: wiedzę, doświadczenie, szybkość i jakość naszej pracy idą w parze z zadowoleniem klientów.

 

Informacje o możliwościach

Dzięki niemal dwudziestoletniemu doświadczeniu centrala Maasland Banden w Lanklaar (Dilsen-Stokkem) zawsze gwarantuje odpowiednie doradztwo dla wszystkich rodzajów zastosowań.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 00.32.89.65.68.33 lub adresem e-mail sales@maaslandbanden.be, a z chęcią pomożemy.