Przeszukaj stronę

Naprawa opon

Naprawa i wulkanizacja opon rolniczych

 Potrzebujesz naprawy opony do pojazdu rolniczego? Takie naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów. Pragnąc pomóc naszym klientom obniżać koszty opon, zajmujemy się naprawą i wulkanizacją uszkodzonych egzemplarzy w naszym autoklawie, aby zakup nowego kompletu nie był konieczny.

 Pełny proces naprawy opon rolniczych obejmuje demontaż, szczegółową kontrolę uszkodzeń oraz - jeżeli naprawa jest możliwa - usunięcie nieszczelności przy użyciu specjalistycznych środków.

 Wykorzystując technikę wulkanizacji, reperujemy pęknięcia i poważne uszkodzenia opon gumowych. Rozpoczynamy od całkowitego starcia pęknięcia lub przecięcia, po czym nanosimy nową gumę i opasania stalowe. W naszym autoklawie - naczyniu ciśnieniowym podgrzewającym powietrze do 120 stopni Celsjusza - nowa guma stapia się/wulkanizuje z obecną warstwą gumy. Technika ta pozwala uzyskać całkowicie sprawną oponę o jakości równej nowemu produktowi.

 Korzystając z naszych napraw i usługi wulkanizacji, można zaoszczędzić na oponach używanych, a tym samym obniżyć koszty pojazdu. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wszelkie narzędzia, by zapewnić najlepszą renowację opon do pojazdów ciężarowych: wiedzę, doświadczenie, szybkość i jakość naszej pracy idą w parze z zadowoleniem klientów.

Informacje o możliwościach

Skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 00.32.89.65.68.33 lub adresem e-mail sales@maaslandbanden.be, a z chęcią pomożemy.