Przeszukaj stronę

Używane opony

Używane opony

Poszukujesz używanych opon rolniczych?  Posiadamy wszelkie możliwe marki, typy i modele opon do takich zastosowań. Aby zagwarantować najszybszą obsługę, dysponujemy dużymi zapasami opon i obręczy do ciągników, przyczep rolniczych, maszyn do nawożenia, orki, zbiorów itp.

Używane opony do pojazdów rolniczych to wyselekcjonowane opony wysokiej jakości, które posłużą jeszcze długi czas. Często można nabyć je już za mniej niż połowę ceny pierwotnej. Wszystkie używane opony podlegają ocenie naszego zespołu ekspertów i w razie potrzeby poddawane są renowacji. Wszystkie nasze używane opony przechodzą potrójną kontrolę.

Spersonalizowane doradztwo i obsługa

Poza sprzedażą używanych opon rolniczych Maasland Banden oferuje również spersonalizowane doradztwo, montaż i demontaż. Centrala Maasland Banden w Lanklaar (Dilsen-Stokkem) to największy regionalny specjalista od opon rolniczych z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem.

Wszystkie popularne marki

Oferujemy opony rolnicze wszystkich znanych marek:  szeroki wybór opon Michelin, Vredestein, Mitas, BKT itp.

Wykwalifikowani pracownicy zawsze do dyspozycji

Skontaktuj się z naszymi specjalistami w zakresie opon rolniczych pod numerem telefonu 00.32.89.65.68.33 lub adresem e-mail sales@maaslandbanden.be, a z chęcią pomożemy.