Przeszukaj stronę

Przechowywanie opon

Hotel dla opon

 Brak miejsca na przechowywanie opon? Hotel dla opon w Maasland Banden BVBA w Dilsen-Lanklaar dysponuje miejscem na ponad 7 tys. opon do samochodów osobowych.

Staranne magazynowanie opon w hotelu:  specjalnie dostosowany magazyn do przechowywania opon zimowych latem i opon letnich zimą.

Posiadamy przepastną halę magazynową wyposażoną w najnowocześniejsze systemy liczące, gdzie opony składowane są z zachowaniem wszelkich zasad i w idealnych warunkach, by były gotowe do użytku, gdy tylko właściciel będzie ich znów potrzebować.

Opcje magazynowania opon:

  • ✔ Opony składowane oddzielnie, bez felg. Podczas wymiany opony muszą zostać ponownie zamontowane na oryginalnej obręczy i wyważone.
  • ✔ Opony składowane z felgami. Pozwala to na szybką sezonową zmianę na opony zimowe lub letnie.

Mamy doświadczenie z wszystkimi rodzajami opon i obręczy, od Forda po Jeepa i Ferrari. Przeprowadzamy kontrole wizualne - również w trakcie wymiany - pod kątem warunków użytkowania i bezpieczeństwa zarówno opon jak i obręczy.

Korzyści z przechowywania opon letnich i zimowych w Maasland Banden

  • ✔ Montaż, demontaż i wymiana przeprowadzane przez profesjonalistów (gwarancja jakości)
  • ✔ Wizualna kontrola stanu opon
  • ✔ Opony zabezpiecza się i przechowuje w ciepłym i suchym miejscu
  • ✔ Opony są gotowe do montażu lub sezonowej wymiany
  • ✔ Profesjonalna obsługa felg aluminiowych i stalowych


Montaż i demontaż opon wykonujemy osobiście, co pozwala nam zagwarantować optymalną jakość opon i warunków ich przechowywania. Na życzenie przeprowadzamy ręczne czyszczenie felg.Aby uzyskać więcej informacji na temat przechowywania i wymiany opon w Maasland Banden, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 00.32.89.65.68.33 lub adresem e-mail sales@maaslandbanden.be, a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Banden hotle bij Maasland Banden